top of page

Sistem Nasıl işler?

 

 

Kaydolma Öncelikle bir çalışmada yer almak üzere EKPARAKAZAN’a kaydınız yaptırmanız gerekir. Kişisel bilgilerinizi ve alışveriş tercihlerini belirttiğiniz bir başvuru formu doldurmalısınız.

 

Seçilme Hizmetlerimizden yararlanan müşterilerimiz bizden belli bir profile uyan katılımcılar bulmamızı ister. Bu profiller arasında yaş, alışveriş alışkanlıkları, yaşam tarzları, yaşadığı yer ve  diğer faktörler vardır. Eğer profiliniz istenilen profile uyuyorsa sizinle telefon veya e-posta yoluyla temasa geçerek müsait olup olmadığınızı ve bu projede yer alıp almak istemediğinizi sorarız.

 

Görevlendirilme Belirli bir görev için sizinle temasa geçtiğimizde eğer bir gizli müşteri projesiyse ziyaret edeceğiniz mağazanın türünü, bulunduğu yeri ve firmanın detaylarını ve gizli ziyaretiniz sırasında sizden yapmanızı beklediğimiz konularda açık ve net bilgiler sağlarız. Görevi üstlenmeyi kabul ettiğiniz takdirde size verilen süre içerisinde tamamlamanız gerekir. Görevi kabul ederseniz size kapsamlı bir anket ve beraberinde yapmanız gerekenleri açıklayan detaylı talimatlar gönderilir. Online araştırmalar, panel katılımcılığı ve Blog kullanıcısı gibi tüm çalışmalar içinde benzer bir süreç söz konusudur. Mutlaka proje detayı ile ilgili olarak mail ya da telefon yoluyla size ulaşılarak tüm detay bilgi tarafınıza aktarılır.

 

Sonuçlandırma Sizden istenen çalışmayı yerine getirdikten sonra size gönderilen anketi raporunu tamamlanmış olarak verilen süre içerisinde, hizmetinizin karşılığı olan fatura formu ile birlikte bize geri göndermeniz gerekir. Bu noktadan sonra editörlerimiz de düzeltmenlerimiz raporunuzu okuyacak ve tüm soruları doğru olarak yanıtladığınızı kontrol edecektir. Bu aşamada, raporunuzun bize ulaşmasını takiben e-posta veya telefon ile ulaşılabilir olmanız gerekmektedir. Sistemimize  kaydolursanız, siz bizim için, atamalar mevcut olduğunda müsait olduğunuz zaman görev alan bağımsız bir müşteri olarak kabul edilirsiniz. Ekparakazan’ın bir çalışanı olmazsınız. Bu site  sadece boş zamanlarınızda ekstra para kazanmanın bir yoludur. Bir çalışmada yer almayı kabul ederek  anlaşırsınız ve bunun için önceden kararlaştırılmış bir fiyatla ücretlendirilirsiniz.

ÜYELİK

Pazar Araştırmalarında yer alın yeni deneyimler kazanın

Sorularınız mı var?
İşte cevaplar.

1-

2-

3-

4-

bottom of page